Elektricky výsuvné držáky TV

Elektricky výsuvné držáky TV na zvedacích sloupcích zajistí tiché a plynulé vysouvání počítačových monitorů i velkoformátových televizorů a displejů zabudovaných do skříněk, komod či jiného nábytku. Možností je uchycení vysouvacího držáku na zeď nebo jeho připevnění na pevnou nebo pojízdnou platformu.

Držáky televizorů s bezhlučnými sloupky

Velkoplošné televizory jsou dnes běžným vybavením obýváků a spolu s nimi jde ruku v ruce potřeba mít možnost vypnutou obrazovku skrýt. Velkoformátový displej totiž může zabírat využitelné místo, někomu zase nevyhovuje fakt, že televize narušuje vzhled místnosti. Ať už je důvod jakýkoli výsuvné držáky TV se zvedacími sloupky na dálkové ovládání na tyto potřeby reagují.

  • Rychlý a plynulý pohyb
  • Spolehlivé a odolné sloupky s integrovanou antikolizí
  • Nehlučnost a zanedbatelná spotřeba energie

Televizory, displeji a monitory jsme obklopeni v zaměstnání, na veřejnosti i doma. Stále více uživatelů si chce polohu televizní obrazovky upravit tak, aby její sledování bylo co nejpohodlnější a zároveň chce mít možnost ji skrýt ve chvíli, kdy ji nepoužívá. Motorizovaný zvedací systém pro televizory integrované ve skříních nebo samostatných stojanech je ideálním řešením pro oba tyto požadavky.

Plynulost pohybu a čistý design
Pojezd výsuvného držáku televizoru je veden plynulý pohybem sloupku s intuitivním ovládáním. Systém má měkký start a dojezd eliminující nepříjemné nárazy a trhavý pohyb. Díky kompaktnímu designu použitých výsuvných sloupků vše hladce splyne s celkovým designem nábytku.

Dlouhá životnost a bezproblémové používání podporuje integrovaná antikolizní technologie PIEZO™, zamezující poškození televizoru a dalšího vybavení. Systém LINAK Plug and Play™ zase zaručuje snadnou a rychlou montáž a zprovoznění.

Sofistikovaný systém ohleduplný k životnímu prostředí
Nastavení televize do požadované polohy by nemělo rušit samotný zážitek ze sledování programu. Výsuvné sloupky použité v držáku TV mají minimální hlučnost a integrovaná ZERO™ technologie garantuje prakticky nulovou spotřebou energie v pohotovostním režimu.

Displeje a monitory na výsuvných stojanech

Moderní trend využívání interaktivních obrazovek a displejů je zcela zřejmý. Najdeme je v učebnách, zasedačkách či studiích a všude tam nám pomáhají vytvořit příjemné, pohodlné a tvůrčí prostředí. Aby měl každý účastník zajištěnou optimální viditelnost a přístupnost obrazovky je nezbytné mít možnost přenastavovat výšku. Přenechte tuto těžkou práci zvedacím sloupkům a získejte řadu výhod.

  • Nastavování pomocí výkonných a stabilních sloupků
  • Tichý pohyb a snadná instalace
  • Čistý design v kompaktním provedení

Vzdělávací instituce usilují o vytvoření prostředí, které studenty připraví na jejich pracovní kariéru z hlediska týmové práce a kooperace. Jednosměrná komunikace a tabule s křídou jsou historií. Stojany s elektricky ovládanými zvedacími sloupky zajišťují plynulé vysouvání a nastavování velkoformátových obrazovek či monitorů a přinášejí účastníkům schůzek a výukových lekcí interakci.

Spolehlivé a výkonné stojany
S rostoucími rozměry obrazovek a monitorů roste potřeba odolných a stabilních stojanů k jejich polohování, pro použití například v konferenčních místnostech. Eletrické zvedací sloupky v polohovacích stojanech nejenže zajistí plynulé a tiché zvedání velkých a těžkých obrazovek, ale je jisté, že díky své kvalitě budou sloužit po mnoho let.

Důležitá pracovní prezentace, vyučovací lekce, schůzka kreativního týmu - ani v jednom případě nechcete být vyrušeni z koncentrace a proto potřebujete co nejtišší motorizovaný stojan pro přenastavení obrazovky. Nabízíme řešení s velmi nízkou hlučností, kompaktním designem, snadnou instalací a intuitivním používáním. Řešení důkladně testované a proto spolehlivé.

Pro mobilní stojany je k dispozici také bateriový zdroj, díky kterému můžete zapomenout na kabely povalující se po podlaze.

Chcete si domů pořídit výsuvný držák  televizoru?
Zařizujete interaktivní konferenční sál?
Vyrábíte nábytek?

DODÁVÁME STANDARDNÍ I PŘIZPŮSOBENÉ DRŽÁKY A STOJANY