FLEXI C - asymetrická podnož výškově nastavitelného kancelářského stolu

Lidé se liší a liší se i jejich představy a podobě výsuvného pracovního stolu. Někdo se spokojí s běžnou podnoží za pár korun, jiný za své peníze požaduje kvalitu a spolehlivost v kombinaci s jedinečným designem. Bez ohledu na to, zda pracujete z domova nebo v klasické kanceláři v kolektivu s dalšími kolegy, zasloužíte si za svou investici něco navíc. Právě pro Vás je tu naše výškově nastavitelná podnož Flexi C, umožňující sestavit maximálně stabilní designový pracovní stůl i s opravdu velkou a těžkou deskou.

Jedinečný design asymetrické stolové podnože FLEXI C je tvořen kombinací vysoce kvalitních komponent řady LINAK DESKLINE® doplněných o speciálně vyztužené zesílené spodní botičky s asymetrickým vrtáním, které vynikají svou tuhostí a pevností. Výsledkem je stolová podnož s elektrickým přenastavením výšky, nevšedním designem a hlavně skvělými vlastnostmi. Ať už ji použijete pro malý stůl do homeoffice nebo na klasický kancelářský stůl s velkou deskou vždy si můžete být jisti, že stůl se nebude při maximálním vysunutí kývat při jakékoli činnosti. Dopřejte si komfort nastavitelnosti a na maximum využijte zdravotní benefity polohovacího stolu.

Dvojmotorová asymetrická podnož FLEXI C

- speciální zesílené botičky délky 75 cm s vrtáním pro "C" podnož
- trojsegmentové sloupky, základní výška 60 cm, max. výška 125 cm (bez desky)
- teleskopický horní rám pro desky 100 - 130 cm nebo 140 - 220 cm
- hloubka desky 70 - 100 cm, tloušťka desky min. 21 mm
- ocelová konstrukce s nosností 160 kg
- rychlost pohybu 38 mm/s, tichý a plynulý chod
- každý sloupek má svůj motor, k dispoizici s profily obdélník (50x80 nebo 60x90 mm), čtverec (70x70 mm) nebo kruh (ø=70 mm)
- barvy šedá (RAL9006), černá (RAL9005) nebo bílá (RAL9016)
- volitelný ovladač, integrovaná antikolize
- záruka 60 měsíců, spolehlivý, bezúdržbový provoz, vyrobeno v EU
- snadná a rychlá montáž, se kterou si poradí opravdu každý

Požadované provedení asymetrické podnože FLEXI C specifikujte v konfigurátoru.

Podnož FLEXI C dodáváme do 10 pracovních dnů od objednání, celková hmotnost zásilky je cca 35kg.

Dodání ze skladu českého výrobce. Bezkonkurenční poměr cena-výkon.

Ovladače ke stolu

K nastavitelnému stolu Kompakt jsou k dispozici ovladače s různými funkcemi - základní, paměťové i sofistikované panely upozorňující uživatele a umožňující komunikaci s dalšími zařízeními pomocí Bluetooth.

Všechny ovladače jsou zkonstruovány s ohledem na uživatelskou přívětivost a jednoduchost používání. K dispozici jsou minimalistické ovladače jako i pokročilé panely s digitálními funkcemi. Možností jsou paměťové funkce, integrované displeje a konektivita s aplikacemi v mobilu přes Bluetooth®.

DPB
Pohyb nahoru/dolů

DPFK
Pohyb nahoru/dolů

DPFM
Pohyb nahoru/dolů,
3 paměti polohy

DPFC
Pohyb nahoru/dolů,
3 paměti polohy, display

DPGK
Naklápěcí panel pro pohyb nahoru/dolů

DPGM
Naklápěcí panel pro pohyb nahoru/dolů,
2 paměti polohy, upozornění LED diodou, Bluetooth

DPGC
Naklápěcí panel pro pohyb nahoru/dolů,
4 paměti polohy, display, upozornění LED páskem, Bluetooth

APLIKACE
Desk Control™ pro ovládání stolu přes mobil nebo PC


Desky a doplňky ke stolové podnoži

Kvalitní podnož si zaslouží pořádnou desku. Proto na naše výškově nastavitelné stoly nepoužíváme žádné slepené piliny, ale pouze kvalitní materiály od renomovaných výrobců. Nabízíme desky s minimální tloušťkou 2,5 cm, opatřené ABS hranou. Protože se dekory od různých výrobců mohou lišit, aby se nestalo, že k sobě nebudou deska a stávající nábytek ladit, doporučujeme použít jednobarevnou desku odpovídající barvě podnože.

Popis a montáž podnože FLEXI C

Řešení stolového podnoží FLEXI je tvořeno sadou tří předpřipravených setů obsahujících všechny komponenty potřebné k montáži rámu výškove nastavitelného stolu. Díky svým kompaktním rozměrům se vejde kamkoli.

Podnož FLEXI je rámová koncepce společnosti LINAK umožňující využití produktů portfolia systémů DESKLINE k vytváření sit/stand stolů. Toto vysoce variabilní řešení je rychlé a snadno implementovatelné, pro klasické a hlavně pak domácí kanceláře. Svými rozměry se hodí téměř do jakéhokoli prostoru homeoffice, ve kterém nebývá místa nazbyt. Stolovou podnož jednoduše složíte z horního rámu Kick & Click™, DL SetPack (dva zvdihové sloupky, ovladač, řídící jednotka a kabely) a sady botiček (DL Feet). Stačí jen přidat desku stolu.

Horní rám

S teleskopickým horním rámem je montáž stolové podnože rychlá a snadná. Díly rámu stačí sesadit a zajistit. Flexi rám je k dispozici ve dvou verzích, pro desky 100-130cm a 140-220cm.

Nohy

Řešení DESKLIFT™ je set obsahující veškeré elektrické prvky - 2 sloupky, ovladač, řízení a kabely. Umožňují zvedat podnož o 50 nebo 65 cm.

Patky

Patky DL Feet je souhrnné označení botiček výškově polohovatelných stolů. Dodávají se délkách 56 nebo 71 cm.


Video s postupem montáže rámu FLEXI

Možnosti využití stolové podnože

Díky svým malým rozměrům se vejde i do omezeného prostoru


rostoucí stůl pro děti a studenty do malých pokojíčků
pomocný stolek do kuchyně s úpravou výšky
malý pracovní stolek s nastavitelnou výškou
jednoduchý stůl pro práci vsedě i vestoje
domácí pracovní koutek - homeoffice
ergonomický stůl pro domácí kutily
a další