Reference od našich zákazníků

Další hodnocení najdete také na Google profilu firmy Antonín Prucek - SELET

"Pan Prucek nám byl nápomocen při výběru vhodné stolové podnože. Požadovala jsem stabilní podnož pro větší kancelářský stůl. Objednávka proběhla bez problémů, vybrali jseme podnož FLEXI-S s ovladačem DPFM, zboží dorazilo v pořádku v opravdu rychlé dodací lhůtě 2 dnů. Samotná montáž proběhla bez komplikací a to i díky zveřejněnému montážnímu videu. Firmu mohu doporučit."

Dana Radilová


"Od firmy SELET jsem zakoupil stolovou podnož s el. zvedacími sloupky LINAK, funguje naprosto bezproblémově, montáž byla jednoduchá a stůl je velice stabilní. Určitě doporučuji."

Tomáš Jaroš


"Se stolem jsem spokojen."

Radek Úlehla, Etalpa


"Se zakoupenou elektrickou podnoží LINAK DF2 jsem spokojen, komponenty jsou kvalitní, stůl je stabilní (nosnost 160 kg). Komunikace s panem Pruckem rychlá a bezproblémová, jak před objednávkou tak i po ní. Doprava zboží rychlá a bezpečná, v rámci ČR zdarma. Pokud hledáte kvalitní elektrické podože, pro home office i do kanceláře, doporučuji firmu SELET."

Lukáš Bartik


"Koupil jsem podnož Linak DF2, vše proběhlo rychle a bez problémů. Měl jsem několik dotazů k výběru podnože i později k zakoupenému produktu a komunikace byla naprosto vynikající."

Pe He


"Stůl Flexi je parádní, naprostá spokojenost a přístup p. Prucka v dnešní době opravdu výborný. Se vším člověku poradil a ve všech požadavcích vyšel vstříc :) Doporučuji a moc děkuji! :)"

Tomáš Vávra


"Zakoupil jsem na eshopu podnož desk frame 2, přišla dle očekávání, v pořádku a hlavně - je to silák. S těžkým dubovým masivem si hravě poradí. Fér je ale říct, že to není na žádné časté štelování, protože "bezpečnostní" mechanismus ve zvedáku znemožní dočasně posun už po několika desítkách vteřin používání. Zpočátku to trochu znesnadilno prvotní "seznamování", ale to bylo vše, takže no problem. A diky!"

Vít Zikmund


"Chtěl jsem Vám moc poděkovat, jak za ochotu a snahu pomoci, ale i za výborné nápady na instalaci. A taky, že jste mě motivoval to postavit a ne od začátku zrazovat jako jiní ;-) Pro ostatní - mám atypický stůl 3.4m x 1.6m s dubovou deskou 4cm tlustou, takže řešení skutečně na míru do pracovny. Toto si vyžádalo také speciální sloupky DL2 s řízením synchronizace a náklopu desky. Tyto sloupky se prý osazují třeba do operačních stolů. Také cena za jeden okolo 15tis není malá ale kvalita se holt oplatí, ta dubová deska co má 150KG také nebyla zadarmo. Stůl se povedl, když to konečně definitivně prošlo oknem, bez jeřábu bychom tu desku přeci jen nedali, kupodivu měla takto ne 100KG, ale skoro 150KG, takže větší macek. Ale paráda, jezdí jako vzteklý, stálo to za to. I přes provrtané podlahové topení a následnou opravu, co mě zdrželo o 3 neděle na tuhnutí podlahy ;-) Zase je to supr kus a supr řešení. Posílám díky i panu Hudcovi do LINAKu také mi moc dobře poradil a prostě dohromady jste to všichni výborně udělali. Stálo to za to. Díky moc za ochotu, pomoc a i to, že jste mě už na začátku podpořil v mé myšlence a díky tomu jsem to také nevzdal. Je to skutečně nádhera !!!"

Kryštof Klíma


"Velmi děkuji panu Pruckovi za návrh stolu podle vlastních požadavků. Funguje perfektně, konečně mě nebolí záda od sezení u PC. Stůl byl pro mě připraven do 10 dní od prvního zavolání. Všem doporučuji variantu s bluetooth a s pamětí zdvihu."

Tomáš Freja

"Rychlé odeslání, vše v pořádku. Nemám zkušenosti s jinými polohovatelnými podnožemi. Obával jsem se hlavně stability. Nicméně u této podnože DESK FRAME 2 byla tato obava lichá. Stůl působí bytelně, stejně tak zvedací mechanismus. Montáž je snadná a vcelku pohodlná. Mám základní ovládání s pamětí na tři polohy a úplně mi vyhovuje.
Obojí (obchod i produkt) doporučuji. Navíc mě mile překvapila cena, která byla vzhledem ke kvalitě bezkonkurenční."

Pavel Hasenöhrl


"S podnoží Linak Flexi jsem velmi spokojený. Je to špičkový výrobek, na který se lze spolehnout, tichý a bezproblémový chod, plynulé rozjezdy a dojezdy, vynikající ovládání a pěkný a promyšlený design. Je radost to používat. Člověk musí k Linaku dojít sám, přes nekvalitní podnože apod. což byl i můj případ.
Jednáním s Vámi bylo profesionální a přátelské. Děkuji."

Jindřich Volek


"Málokdy zanechávám hodnocení, ale v případě tohoto nákupu udělám velmi rád výjimku. Napsat, že s nákupem jsem 100% spokojen je málo. Samotná podnož je ve vysoké kvalitě, to je však od výrobce očekáváno. Pan Prucek se však obchodu a zákazníkovi věnuje s takovou péčí, až je to zarážející. Klobouk dolů.
Jak výrobky, tak hlavně firmu mohu vřele doporučit a vždy se rád vrátím."

Lukáš Prošek


"Skvělý přístup, rychlé jednání. Zvedací podnož DESK FRAME 2 používám denně v práci a věřím, že je na čase vracet zdraví péči."

Martin Kubát


"Koupil jsem si elektricky nastavitelný rám (pracovní stůl) Desk Frame 2 a po půlroce to hodnotím jako nejlepší investici do svého zdraví.
Komunikace byla super, doručení rychle, určitě doporučuji nakoupit u www.zvedacisystemy.cz ."

Michal Kurimský


"Hledal jsem polohovatelný stůl, který by byl stabilní, s dostatečnou nosností (2 velké monitory s polohovacími držáky), měl jednoduchý, ale sympatický design. Tichý provoz a spolehlivého dodavatele s možností pozáručního servisu v České republice. Co se týká ovládání, tak jsem požadoval jednoduchost a praktičnost. Na trhu jsou různé systémy, ale řešení podnože s ovládáním DPG1C od firmy SELET/Linak je jednoduché, přitom geniální.
- velmi jednoduchá montáž celé podnože. Vše přišlo pečlivě zabaleno, vč. montážního materiálu a pochopitelného návodu za pár dnů od komunikace a zaplacení zálohové faktury
- libovolná možnost připevnění ovládání s displejem na levou nebo pravou stranu, aby nezavazel při práci, ale byl dobře čitelný a dostupný
- ovládání jednoduchým naklopením panelu nahoru/dolů. žádné pamatování čísla paměti nebo hledání tlačítek hmatem, zrakem
- antikolizní systém funguje bezvadně - v případě, že stůl narazí na překážku, židli, nebo se o něj omylem během pohybu opřu, okamžitě se zastaví a posune o pár centimetrů zpět
- možnost nastavení tzv. Automatic Drive, kdy se stůl rychlým dvojklikem na panel přesune do další oblíbené polohy. Není nutné ovladač držet. Toto by mohlo být nebezpečné např. pokud jsou poblíž děti, ale i na toto výrobce myslí a funkce není dostupná ve výchozím nastavení, ale až po potvrzení přijetí zodpovědnosti. Pro mě vyhovující a velmi komfortní
- možnost připojení s mobilní aplikací přes Bluetooth - přiznám, že jsem ji využíval jen prvních pár týdnů, ale na změnu sezení a stání jsem si rychle zvyknul, takže se rozhoduju intuitivně nebo stačí barevná indikace na panelu."

Jaroslav Luhan


"Jelikož jsme tentokrát pouze dokupovali další podnože, tak jsme vlastně věděli do čeho jdeme. Jsme s výrobkem spokojení. Kvůli špatné komunikaci s původním dodavatelem, jsem se rozhodla přes výrobce sehnat jiného prodejce. Jsem velmi ráda, že mi byl doporučen právě SELET.
Cením si zejména rychlosti při komunikaci, pomoci při výběru a také přehledné nabídky. Dodání bylo bezproblémové."

MK, Alvao


"Po prvotnej obave, som poslal prostriedky na ucet v Českej republike, kde podla google maps, existuje firma v dedinke na Morave. Nakoniec som bol veľmi spokojny s pristupom pana Pruceka a jeho teamu. Pri drobnom probleme mi pan Prucek pomohol a zariadenie som uspesne zostavil. Osadil som na neho dosku a dnes som nemohol byt spokojnesim klientom. Dakujem za profesionalny a rychly pristup. Spokojny zakaznik."

Pítr


"Dodaná podnož DESK FRAME 2 slouží dle mé představy. Systém je stabilní, bytelný a tichý.
Testoval jsem i kolizní systém a funguje. Jen když jsem zasunul židli pod rám do středu stolu, tak při spuštění stolu dolů se trochu nadzvedly podnože. Nicméně stůl se výrazně nerozkolísal ( nic nespadlo, tužky, sklenice s vínem). :)
Montáž dle návodu a videa bylo celkem bez problémů. Video je názorné ale nenahradí návod.
Nainstalovaná aplikace na mobilu k ovládání stolu přes modrý zub se mi líbí a funguje. :)
Nastavení polohy do paměti je intuitivní.
Bohužel:
- při montáži podnože jsem otočil desku, takže ovladač je na druhé straně než patice RJ45 ale délka šňůry stačila
- při nasazení sloupků se mi odřela nepatrně barva na nastavovací liště s motorem. :(
Ovladač jsem předsunul dle návodu abych jej nemusel hledat pod stolem, a tak občas "bříškem" stůl posunu směrem dolů. Takže příště lépe vyhodnotím, kde budu na stůl "lehat". :)
Velmi si cením podpory, které se mi dostalo při výběru podnože a zjišťování technických parametrů ze strany dodavatele i výrobce. Zpětná vazba k zákazníkovi je zde samozřejmostí.
Budu se těšit na další společné řešení při ovládání vyjíždění/zajíždění TV do skříňky. :) "

Josef