Výsuvný sloupek LC1 – skvělá volba pro nejrůznější použití

07.07.2023

Zvedací sloupek LC1 je rozšířením univerzálního portfolia sloupků LINAK o nový robustní trojdílný hliníkový zvedací sloupek. LC1 umožňuje připravovat řešení bez nutnosti hledání kompromisů ve výkonu, kvalitě a stabilitě.

Odolná konstrukce ve spojení s vysokou zdvihovou silou a příjemným zvukem zaručuje využitelnost sloupků v široké škále zařízení, od nejrůznějšího zdravotnického vybavení až po použití v oblasti nábytkářsví či strojírenství. Striktní a náročný způsob testování garantuje vysokou spolehlivost a výkonnost. Zvedací sloupek LC1 ve skvělé kvalitě tak dokonale zapadá mezi špičkové produkty světového výrobce. 

Sloupek LC1 určený pro oblasti nábytkářství a strojírenství s požadavkem na vysokou nosnost

Zvedací sloupek ve variantě LC1 DESKLINE garantuje výkon až 4000 N a zároveň vysokou rychlost pohybu pro snadné polohování i těch nejtěžších pultů a dispečinkových pracovišť. K tomu si připočtěte flexibilitu designu a ergonomii a máte dokonalé řešení zdvihového systému.

Tento sloupek je vyvinut pro splnění požadavku na dlouhý zdvih při zachování kompaktních zástavbových rozměrů a zajištění optimální ergonomie přizpůsobením pracoviště uživatelům různých výšek. Verze LC1 DESKLINE je určena pro použití v systémech s řídícími jednotkami a ovladači téže řady přičemž celý systém funguje na principu Plug & Play™. Kombinace zdvihového výkonu a vysokého ohybového momentu v jedné robustní konstrukci činí sloupek z hlediska zaměření na výkon a spolehlivost ideální volbou.

Optimální sloupek do zdravotnického vybavení střední velikosti

LC1 přináší potřebný výkon i stabilitu. Spolu s rozsáhlými možnostmi přizpůsobení nabízí nosnost až 4000 N v tlaku a 2000 N v tahu. Kompaktní profil zvedacího sloupku usnadňuje jeho integraci do nových výrobků a to bez jakýchkoli omezení v aspektu výkonu, kvality či designu. Sloupky LC1 jsou vhodné například pro zdravotnická lehátka, stoly a zákroková křesla s vysokými požadavky na výkon a stabilitu.

LC1 je vyvinut pro zvedání vysoké zátěže – pevná a odolná trojdílná teleskopická konstrukce ve spojení s elegantním čistým designem zajistí potřebný výkon a výšku zdvihu. Samozřejmosí je snadné čištění pro zaručení vysokých standardů hygieny. Uživatelé ocení snadné a rychlé polohování vybavení i jeho skvělou ergonomii a stabilitu.