Ovladače k výškově nastavitelným kancelářským stolům

K čemu by byl polohovatelný stůl bez moderního ovladače nabitého nejrůznějšími funkcemi. Stačí vám ovládat pohyb nahoru a dolů? Chcete mít možnost ukládání oblíbených pozic do paměti? Potřebujete posílat upomínky ke změně polohy na mobil nebo do počítače? Zajímají vás osobní statistiky? Je pro vás důležitý design? Stačí si jen vybrat ...


DPB

Základní ovladač s aktivací pohybu pomocí pryžových tlačítek ve tvaru šipek. Snadná montáž.

- pohyb nahoru/dolů


DPFK

Základní panel s měkkými tvarovanými tlačítky umožňujícími rozlišení hmatem.

- pohyb nahoru/dolů


DPFM

Ovládací panel s měkkými tvarovanými tlačítky umožňujícími rozlišení hmatem. Menší tlačítka slouží k úkládání poloh do paměti.

- pohyb nahoru/dolů
- 3 paměti polohy

DPFC

Tento ovládací panel je nejpokročilejším z ovladačů řady DPF. Kromě tlačítek pro pohyb a ukládání poloh do paměti má displej zobrazující aktuální výšku.

- pohyb nahoru/dolů
- 3 paměti polohy
- display zobrazující aktuální výšku


DPGK

Naklápěcí panel s moderním designem. Pohyb stolu se velmi intuitivně ovládá naklopením ovladače v požadovaném směru pohybu.

- pohyb nahoru/dolů


DPGM - s připomínáním

Naklápěcí panel s intuitivním ovládáním a inteligentní funkcí připomínaní pomocí LED diody nebo notifikace zaslané na mobil.

- pohyb nahoru/dolů
- 2 paměti polohy
- upozornění LED diodou nebo notifikací na mobil
- Bluetooth


DPGC - s připomínáním

Intuitivní naklápěcí panel s funkcí připomínání, sledování plnění denních cílů a statistik. Na displeji se kromě aktuální výšky může zobrazovat také vaše jméno či logo firmy.
Oceněno reddot design award.

- pohyb nahoru/dolů
- 4 paměti polohy
- display
- upozornění LED páskem nebo notifikací na mobil
- Bluetooth

APLIKACE

Desk Control™ je softwarová aplikace umožňující ovládání pohybu stolu přes mobil nebo PC. Propojením jednoho z ovladačů řady DPG s mobilním zařízením iOS, Android nebo počítačem získáte funkce, díky kterým naplno využijete váš výškově nastavitelný stůl a zlepšíte své pracovní návyky i zdraví.

- ovládání pohybu stolu pomocí PC nebo mobilu
- automatické připojení
- přijímání motivačních oznámení v PC nebo na mobilu