Elektrická stolová podnož LINAK DF2 + DPFM (paměťový), 160 kg, 3 barvy

Akce červenec

Teleskopická výškově nastavitelná stolová podnož DESK FRAME 2 od dánské společnosti LINAK.
Nosnost 160 kg, rychlost pohybu 38 mm/s, profil sloupků 50x80mm, integrovaná gyroskopická antikolize - spolehlivá kvalita se zárukou 5 let.

V rámci ČR doručení zdarma přímo na Vaši adresu, přeprava Toptrans. 

Zvolte si variantu:

10 422 Kč 11 566 Kč
cena včetně DPH bez DPH 8 613 Kč

DPFM je paměťový ovládací panel s měkkými tvarovanými tlačítky umožňujícími rozlišení hmatem. Menší tlačítka se symboly teček a písmene S slouží k úkládání až 3 poloh do paměti.

Ovladač: DPFM (pohyb nahoru/dolů + 3 paměti)
→ Nosnost: 160 kg
→ Sloupky: trojstupňové s rozsahem zdvihu 65 cm
→ Antikolize: integrovaná

Barvy: šedá, černá, bílá
→ Min. rozměr desky: 120x60 cm
→ Max. rozměr desky: 180x80 cm

K podnoži nabízíme tyto doplňky


Sestavení a zprovoznění stolové podnože DF2 je velmi rychlé a intuitivní, protože všechny části jsou navrženy tak, aby do sebe perfektně zapadly nebo je stačilo připevnit několika šrouby. DF2 má čistý design - zvedací sloupky jsou bez viditelných kluzných kamenů a otvorů/prolisů v profilech. Díky kabelům a motoru ukrytým v horním rámu jsou viditelné pouze otvory pro konektory na připojení ovladačů a síťového kabelu. Stolový rám DF2 ve známé LINAK kvalitě je vybaven integrovanou antikolizní technologií Desk Sensor™ zaručující ochranu nábytku a vybavení před poškozením.

Jak sestavit podnož se dozvíte v tomto videu


Popis částí podnože

Horní rám

Nosník je páteří a zároveň mozkem Desk Frame 2. Ukrývá motor, elektroniku a kabeláž. Je teleskopický a umožňuje montáž různých šířek desek (120 - 180 cm).

Sloupky

Výsuvné sloupky se skrytými kluznými kameny jsou standardem podnože Desk Frame 2. Profily s čistým vzhledem se snadno montují i bez použití nářadí. Umožňují nastavení podnože v rozsahu 60 až 125 cm.

Příčníky

Dvojice nacvákávacích konzol dodává smontovanému rámu jeho vynikající stabilitu.

Botičky

Nenápadný design patek DESKLIFT™ Feet (DL Feet) dokonale ladí s nejrůznějším typy kancelářských stolů. K dispozici v délce 71 cm.