Multifunkční stolek SINGLE LEG

Ať už pracujete v domácí nebo firemní kanceláři možnost ergonomického nastavení pracovního stolu je dnes naprostou samozřejmostí. Maximální využití omezeného prostoru je klíčem k pracovnímu pohodlí a spokojenosti. Prezentační pult či PC stolek postavený na jednom sloupku přináší mnoho možností.

Počítačový stolek kombinuje stabilní podstavu s elektricky výsuvným sloupkem. Výsledkem je robustní stolek s velkou stabilitou vhodný do omezeného prostoru nejen domácí kanceláře. Přináší Vám stylový komfort snadné nastavitelnosti pro práci vsedě i vestoje a přitom zabere minimum místa.
Stolek Single leg se dá využít také jako prezentační pult, u kterého si každý přednášející snadno a rychle upraví výšku podle své potřeby tak, aby se během své prezentace mohl plně soustředit na své téma a publikum.
Další možností využití je rozšíření kuchyňské pracovní desky o další plochu, která se stiskem tlačítka bleskově změní na barový stolek nebo naopak malý jídelní stolek. Pro všechny tyto účely Vám stačí jediný kus nábytku s možností úpravy výšky.

stolek Single leg
stolek Single leg

Stolek SINGLE LEG se sloupkem LINAK

- základní výška 60 cm (bez desky)
- rozsah zdvihu 65 cm
- doporučený maximální rozměr desky 80 x 60 cm
- volitelný ovladač
- nosnost 50kg, rychlost pohybu 38 mm/s, tichý chod
- masivní podstava z oceli tloušťky 10mm, s rektifikačními šrouby
- hmotnost stojanu bez desky 28kg
- integrovaný antikolizní senzor
- záruka 60 měsíců, vyrobeno v EU
- sloupek se čtvercovým profilem
- černá barva RAL9005

Rychlé dodání z místního skladu. Bezkonkurenční poměr cena-výkon.
Výběr desek níže, požadované rozměry a dekor specifikujte v konfigurátoru polohovacího stolku.

Polohovací stolek s elektrickým nastavením výšky přináší neomezené možnosti a hlavně zdravotní benefity. Využijete jej například jako stolek pod notebook, prezentační pult či pomocný stolek v kuchyni. Jeho výšku si snadno a rychle změníte díky sloupku s elektromotorem s velice tichým a plynulým chodem. Nosnost stolku je 50kg při rozsahu pohybu 65cm, základní výška bez desky je 60cm. Disponuje integrovanou antikolizní ochranou a jeho konstrukce je vhodná pro desku až do rozměru 80x60cm. Odolná a stabilní konstrukce zaručuje dlouhou životnost. Skladem v černé barvě RAL9005. Garantujeme rychlé dodání, na výrobek poskytujeme záruku 5 let.


Ovladače ke stolku

Ke stolku Single leg jsou k dispozici ovladače s různými funkcemi - základní, paměťové i sofistikované panely upozorňující uživatele a umožňující komunikaci s dalšími zařízeními pomocí Bluetooth.

Všechny ovladače jsou zkonstruovány s ohledem na uživatelskou přívětivost a jednoduchost používání. K dispozici jsou minimalistické ovladače jako i pokročilé panely s digitálními funkcemi. Možností jsou paměťové funkce, integrované displeje a konektivita s aplikacemi v mobilu přes Bluetooth®.

DPB
Pohyb nahoru/dolů

DPFK
Pohyb nahoru/dolů

DPFM
Pohyb nahoru/dolů,
3 paměti polohy

DPFC
Pohyb nahoru/dolů,
3 paměti polohy, display

DPGK
Naklápěcí panel pro pohyb nahoru/dolů

DPGM
Naklápěcí panel pro pohyb nahoru/dolů,
2 paměti polohy, upozornění LED diodou, Bluetooth

DPGC
Naklápěcí panel pro pohyb nahoru/dolů,
4 paměti polohy, display, upozornění LED páskem, Bluetooth

APLIKACE
Desk Control™ pro ovládání stolu přes mobil nebo PC

Možnosti využití stolku

Díky svým rozměrům se vejde i na malé místo


pracovní stolek do omezeného prostoru
přídavný kuchyňský stolek
nízký konferenční stolek
prezentační pult
PC stolek
a další