Systémy zvedacích sloupků

Zdvihové sloupky od společnosti LINAK jsou technicky vyspělá zařízení převádějící otáčivý pohyb motorků na tlačný lineární pohyb. Díky své konstrukci poskytují elegantní výškové polohování pro širokou škálu nejen nábytkových aplikací. Systémy zdvihu vznikají kombinací zvedacích sloupků s kontrolboxem a ovladačem. Systém může pracovat s jedním, dvěma, třemi nebo až čtyřmi sloupky přičemž maximem je paralalení chod až 16 sloupků. Díky konceptu Plug & Play™ jisté, že do sebe bude vše zapadat.

Zvedací sloupky DESKLIFT

Elektrická zařízení převádějící otáčivý pohyb na pohyb přímočarý tlačný

- rozsah zdvihu od 200 až po 999mm
- síla od 60 až po 250kg na sloupek
- barva šedá (RAL9006), černá (RAL9005) nebo bílá (RAL9016)
- možnost paralelního systému zdvihů
- různé tvary profilů
- záruka 60 měsíců

Zvedací sloupky
Rozsáhlý program zvedacích noh je ideální pro snadnou montáž do nábytku. Sloupky od LINAKu vynikají kvalitou zpracování a stabilitou. Systémy výsuvných sloupků LINAK nabídnou provedení s obdélníkovými, čtvercovými nebo kruhovými profily, různé barevnosti, konstrukce teleskopu, výšky, možnosti zatížení či integrované antikolizní snímače.

Řídící jednotka CBD6S

Propojuje zvedací sloupky s ovladači určenými k aktivaci jejich pohybu

- pro až 4 sloupky
- měkký start a dojezd sloupků
- lehký a kompaktní
- Plug & Play
- bez obsahu PVC
- SMPS
- tichý provoz

Kontrolbox jako srdce systému
Mozkem i srdcem systému sloupků je kontrolbox CBD6S, který lze v závislosti na verzi použít pro systém s jedním až čtyřmi zvedacími sloupky. Chcete-li propojit ještě více sloupků stačí do soustavy připojit další řídící jednotku. Kromě řešení Plug & Play jsou kontrolboxy LINAK lehké a velice snadno montovatelné.

Ovladače DP

Slouží k ovládání pohybů systému. Existují nejrůznější typy ovladačů určené pro různé aplikace

- základní pohyb/nahoru
- funkce paměti
- funkce upozornění
- Bluetooth
- led upozornění
- různý design

Ovladače
Všechny ovládací panely jsou zkonstruovány s ohledem na snadnou ovladatelnost a vestavitelnost. K dispozici jsou verze od minimalistických ovladačů až po pokročilé panely s digitálními funkcemi, jako jsou integrované displeje, paměťové funkce a konektivita s aplikacemi v mobilu přes Bluetooth®.


Rozšiřující příslušenství
K systému lze připojit další příslušenství, například snímač Desk Sensor 1 a řešení Anti-Collision, které chrání nábytek a další vybavení před poškozením při kolizi s překážkou v dráze pohybu. Doplnit lze také bateriový zdroj BA001.

Záruka
Na systémové komponenty poskytujeme záruku 60 měsíců. Je nanejvýš pravděpodobné, že ji nikdy nebudete potřebovat uplatnit.